פסלים לגינה

אחת האפשרויות לעיטור הבית והגינה היא הצבה של פסלים לגינה אשר מכניסים אלמנטים אמנותיים מרשימים ויוצאי דופן לעיצוב הבית ברמה הכוללת. פסלים לגינה ניתן לשלב במגוון גדלים, צבעים ואפשרויות עיצוב. פסלים לגינה דורשים מיקום מתאים והולם אשר יוציא מהם את המיטב. המיקום בו נבחר להציב פסלים לגינה משמעותי ביותר גם מבחינת צבע הפסל, בסופו של דבר אנו לא מעוניינים שהפסל יהיה מוסווה, אלא שתהיה לו יכולת נראות גבוה ולכן חשוב לבחון היטב את הצבת הפסל במקום מתאים מבחינת צבע.

כיצד תשלבו את הפסלים בצורה הטובה ביותר בגינתכם? 

במידה והפסל משלב צבעים בהירים ברובו רצוי למקם אותו באזורים בגינה אשר מכילים צמחים רבים הדבר יבליט גם את גינתכם וכמובן גם פסלים לגינה יקבלו הרבה יותר תשומת לב. במידה וגינתכם משלבת אבני טוף בצבע לבן ניתן למקמם על גביו פסלים כהים אשר יבלטו בצורה הרבה יותר טובה. ישנן גינות המכילות אבני טוף בצבע כהה כמו: חום ושחור ועליהן ניתן למקם פסלים לגינה בעלי צבע שולט לבן או אפור בהיר.

איזה פסלים כדאי לבחור לגינה?

ישנם סוגים רבים של פסלים וברגע שתחליטו לבחור פסלים לגינה תמצאו את עצמכם מתלבטים מעט. מה שכדאי לעשות מעבר למחשבה של איך למקם את הפסלים, הוא לחשוב איזה סגנונות של פסלים לגינה מתאימים לנו. האם אנו מעוניינים שזו תהיה דמות מסוימת או פסלים בעלי אלמנט טבעי, אלמנט של חיה או צמחים מסוימים או אלמנטים מודרניים אשר מציגים בעיצובם חדות ועצמה. ניתן למצוא גם פסלים לגינה העשויים מאבנים מיוחדות מן הטבע, כמו קריסטל ובזלת וכן אבנים שהן יותר מעובדות כמו אבני שיש למשל. למעשה צריך לחשוב מה הטעם שלנו מבחינת עיצוב וסגנון ואז לבחור את הפסל אשר מושך את עיננו בצורה הטובה ביותר.

פסלים סביבתיים

פסלים לגינה לבסוף יעטרו את גינתנו וישדרגו אותה מבחינת מראה אך לא רק את הגינה שלנו! עיריות ומועצות מקומיות רבות לוקחות גם כן את האפשרות של פסלים לגינה ומשלבות את האלמנטים השונים עם גינות ציבוריות בכדי להכניס קצת יותר צבע, אמנות ולעתים גם תרבות מסוימת לגינה הציבורית. פסלים סביבתיים הם למעשה האלמנטים העיצוביים העיקריים בהם משתמשים אותם גופים בעדי לשדרג את הפן החיצוני של העיר. ולכן ברוב המקרים תוכלו לקבל אפילו השראה מסוימת מאותן גינות ציבוריות ולהעתיק אל גינתכם. פסלים לגינה יכניסו לכם עוד צבע וחיים לגינה שלעתים עשוייה להיות משעממת ולכן לא חייבים לנטוע עוד שטילים או עוד עצים אלא אפשר לגוון עם פסלים לגינה אשר יביאו את הערך המוסף.

הנה כמה דוגמאות של פסלים לבית ולגינה:

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>